Elementem wyróżniającym nas jest bezpieczeństwo procesu napraw, dzięki któremu staramy się w jak najmniejszym stopniu ingerować w oryginalne elementy pojazdu. Bezpieczne  naprawy są to naprawy prowadzone przez najlepszej klasy certyfikowanych specjalistów w branży blacharsko – lakierniczej, stosujących innowacyjne rozwiązania znajdujące się na rynku, dzięki którym możemy bezinwazyjnie naprawiać pojazdy naszych klientów.

  • bn2
  • bn3
  • bn1

Sieć warsztatów „Autoforma – bezpieczne naprawy” pozwala w wielu przypadkach na usuwanie uszkodzeń bez konieczności wymian elementów czy ich wycinania. Chcemy, aby nasi  klienci byli świadomi możliwości jakie daje korzystanie z naszych usług.  Klient musi być świadom, iż wycinanie elementu jest ingerencją w konstrukcję i nawet przy zastosowaniu  najlepszych spawarek jest to ingerencja, która osłabia i obniża bezpieczeństwo przy użytkowaniu pojazdu. Kolejną  rzeczą tradycyjnej naprawy w warsztacie może powodować z biegiem czasu szereg niechcianych efektów takich jak np. korozja. Jesteśmy po to aby pokazać, że można tego uniknąć i  bazować tylko i wyłącznie na oryginalnej część pojazdu.

Mamy możliwość  usuwać uszkodzenie, aby lakierowanie nie było już konieczne. Oczywiście nie zawsze jest to jednak możliwe, dlatego ograniczamy powierzchnię jaką podajemy naprawie. Jeżeli nie możemy obyć się bez lakierowania miejsca to i tak stosowanie naszych technologii pozwala na naprawę pod lakier, co redukuje zastosowanie szpachli do minimum.

Przeprowadzając nasze naprawy minimalizujemy powierzchnię płaszczyzny wgnieceń, przygotowując płaszczyznę naprawy tak aby uzyskać jak najmniejszą powierzchnię, która będzie poddawana procesom odbudowy.

Nasza unikalna technologia ogranicza nagrzewanie się elementu, dzięki czemu bezpieczne naprawy to rozwiązania zachowujące możliwie najbardziej ekologiczne podejście do napraw na rynku. Badania towarzystwa ubezpieczeń Allianz dowodzą temu, iż przyjazne dla środowiska metody napraw Miracle mogą zaoszczędzić ogromne ilości CO2.

Bezpieczeństwo naszych napraw związane jest także ze specjalnym podejściem do pozostawionych w nasze ręce pojazdów. Podchodząc do napraw musimy zapewnić klientowi, iż zostanie ona rzetelnie wykonana dzięki profesjonalnemu podejściu naszych specjalistów.  Klient korzystający z naszych usług ma cieszyć się z bezpieczeństwa i spokoju użytkowania pojazdu po  naprawie przez długie lata.

 

UNIKAMY ROZWIĄZAŃ W KTÓRYCH Z BIEGIEM CZASU POWSTAJĄ

 

  • bledy3
  • bledy2
  • bledy1